Tammy Abraham

Tammy Abraham

Aston Villa / Forvet / İngiltere
#18
Boy190 cm
Kilo80 kg
Yaş29 yaşında
Doğum2 Ekim 1997
Ülkeİngiltere
Tercih edilen ayak-
MevkiForvet
Forma No18
TakımıAston Villa
23
Gol
20
Asist
91
Maç
10
Kart
10S / 0K

Tammy Abraham Kimdir? Aston Villa Oyuncusu Hakkında Bilgiler ve Mevki Analizi

Tammy Abraham Kimdir? Aston Villa kadrosunda 18 numaralı formayı terleten Tammy Abraham, 2 Ekim 1997 tarihinde doğdu. 190 cm boyu ve 80 kg ağırlığı ile sahada fiziksel avantajını kullanan 29 yaşındaki oyuncu, öncelikle Forvet mevkisinde görev yapmaktadır. Kariyeri boyunca sergilediği performansla dikkat çeken Tammy Abraham. Aston Villa kadrosunda forma giyen tecrübeli isim, bugüne kadar çıktığı maçlarda toplam 23 gol ve 20 asistlik katkı sağlamıştır. Forvet mevkisindeki gol sıklığı ve asist katkısı kariyerinin temel göstergelerindendir.

Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Premier Lig
Premier Lig
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Avrupa Ligi
Avrupa Ligi
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Avrupa Ligi
Avrupa Ligi
Avrupa Ligi
Avrupa Ligi

Tammy Abraham Son Maç Performansı: Şampiyonlar Ligi Güncel Maç İstatistikleri

Tammy Abraham isimli oyuncunun Şampiyonlar Ligi ve diğer kulvarlardaki güncel maç geçmişini buradan takip edebilirsiniz. Tammy Abraham maç istatistikleri sayfasında; oyuncunun ilk 11 başladığı maçlar, oyuna sonradan girdiği dakikalar, attığı goller, yaptığı asistler ve gördüğü kartlar detaylı olarak listelenmektedir.

TarihRakipSkorDkGlsAstSKPuan
21 Eki 2026 Viking 3‑1 - 0 0 0 0 -
14 Eki 2026 Fenerbahçe 6‑0 - 1 0 0 0 -
10 Eki 2026 Brentford 2‑2 - 0 0 0 0 -
19 Eyl 2026 Tottenham Hotspur 2‑3 - 0 0 0 0 -
12 Eyl 2026 Nottingham Forest 1‑2 - 0 0 0 0 -
08 Eyl 2026 Club Brugge 2‑3 - 0 0 0 0 -
05 Eyl 2026 Hull City 0‑0 - 0 0 0 0 -
31 Ağu 2026 Arsenal 0‑1 - 0 0 0 0 -
20 Mayıs 2026 SC Freiburg 0‑3 - 0 0 0 0 -
15 Mayıs 2026 Liverpool 4‑2 - 0 0 0 0 -
10 Mayıs 2026 Burnley 2‑2 - 0 0 0 0 -
07 Mayıs 2026 Nottingham Forest 4‑0 - 0 0 0 0 -
03 Mayıs 2026 Tottenham Hotspur 1‑2 - 0 0 0 0 -
30 Nis 2026 Nottingham Forest 1‑0 - 0 0 0 0 -
25 Nis 2026 Fulham 1‑0 - 0 0 0 0 -
19 Nis 2026 Sunderland 4‑3 - 1 0 0 0 -
16 Nis 2026 Bologna 4‑0 - 0 1 0 0 -
12 Nis 2026 Nottingham Forest 1‑1 - 0 0 0 0 -
09 Nis 2026 Bologna 1‑3 - 0 0 0 0 -
22 Mar 2026 West Ham United 2‑0 - 0 0 0 0 -

Tammy Abraham Son Maç Performansı: Şampiyonlar Ligi Güncel Maç İstatistikleri

Oyuncunun ilk 11 başladığı maçlar, attığı goller, yaptığı asistler ve gördüğü kartlar detaylı olarak listelenmektedir.

SezonLig / KupaTakımMGA
2025/2026 Türkiye Kupası Beşiktaş 2 1 1
2025/2026 Premier Lig Aston Villa 12 8 0
2025/2026 Süper Lig Beşiktaş 18 17 1
2025/2026 Avrupa Ligi Aston Villa 3 0 1
2025/2026 Avrupa Ligi Beşiktaş 2 5 0
2025/2026 Avrupa Konferans Ligi Beşiktaş 4 5 1
2024/2025 Türkiye Kupası Beşiktaş 0 0 0
2024/2025 Serie A AC Milan 28 14 4
2024/2025 Serie A Roma 1 0 0
2024/2025 Şampiyonlar Ligi AC Milan 9 3 1
2023/2024 Serie A Roma 8 4 0
2023/2024 Avrupa Ligi Roma 4 3 0
2023/2024 Şampiyonlar Ligi AC Milan 0 0 0
2022/2023 Serie A Roma 38 24 3
2022/2023 Avrupa Ligi Roma 14 7 4
2021/2022 Serie A Roma 37 38 4
2021/2022 Premier Lig Chelsea 0 0 0
2021/2022 Avrupa Konferans Ligi Roma 14 10 0
2020/2021 Premier Lig Chelsea 22 22 1
2020/2021 Şampiyonlar Ligi Chelsea 5 3 1
2019/2020 Premier Lig Chelsea 34 1 3
2019/2020 Şampiyonlar Ligi Chelsea 8 1 1
2017/2018 Premier Lig - 31 33 1
2015/2016 Premier Lig Chelsea 2 2 0

Tammy Abraham Sezon Bazlı Kariyer Analizi: Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası, Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi, Şampiyonlar Ligi Verileri

Tammy Abraham tarafından profesyonel kariyeri boyunca sergilenen performans, istikrarın ve yüksek rekabet gücünün sahaya yansımasıdır. Bu alanda, tecrübeli ismin Aston Villa formasıyla ter döktüğü Şampiyonlar Ligi mücadelelerinin yanı sıra Türkiye Kupası, Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi, Şampiyonlar Ligi ve diğer uluslararası organizasyonlardaki sayısal verilerini inceleyebilirsiniz.

Tammy Abraham istatistikleri, oyuncunun her sezon değişen performans grafiğini, katıldığı turnuvalardaki maç sayılarını ve skora katkı parametrelerini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Kariyerindeki dönüm noktalarını ve kulüp düzeyindeki toplam katkısını analiz etmek isteyen futbolseverler için en güncel ve detaylı veriler yukarıda listelenmiştir.

2026/2027
LigTakımMGASKİlk 11
Premier LeagueAston Villa500000
Champions LeagueAston Villa310000
Toplam810000
2024/2025
LigTakımMGASKİlk 11
Serie AAC Milan341005034
Serie ARoma200002
Toplam361005036

Tammy Abraham Sezonluk Verileri: Şampiyonlar Ligi Kariyerindeki Maç ve Gol Sayıları

Tammy Abraham kariyeri boyunca hangi sezonda, hangi ligde kaç maça çıktı? Bu bölümde oyuncunun Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası, Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi, Şampiyonlar Ligi gibi organizasyonlardaki sezonluk verilerine ulaşabilirsiniz.

LigSMGASKİlk 11
Serie A1361005036
Premier League21921002
Super Lig1186113015
Europa League1904003
Europa Conference League1432104
Champions League1310000
Turkish Cup1212102
Toplam91232010062

Tammy Abraham Sezonluk Verileri: Şampiyonlar Ligi

Tammy Abraham kariyeri boyunca hangi sezonda, hangi ligde kaç maça çıktı? Bu bölümde oyuncunun Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası, Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi, Şampiyonlar Ligi gibi organizasyonlardaki sezonluk verilerine ulaşabilirsiniz.

Takım
TakımMGASKİlk 11
AC Milan 34 10 0 5 0 34
Aston Villa 29 3 3 0 0 3
Beşiktaş 26 10 17 5 0 23
Roma 2 0 0 0 0 2
Toplam 91 23 20 10 0 62
Takımlar Aston Villa
A Milli Takım
2025/2026
LigTakımMGASKİlk 11
Europa LeagueAston Villa702001
Europa LeagueBeşiktaş202002
Europa Conference LeagueBeşiktaş432104
Toplam1336107

Tammy Abraham Kariyer Geçmişi: Hangi Takımlarda Oynadı ve Kaç Maça Çıktı?

Tammy Abraham transfer geçmişi ve oynadığı takımların listesi oldukça etkileyici. Kariyerine başladığı günden bugüne; AC Milan, Aston Villa, Beşiktaş, Roma formalarını giyen oyuncu, bu kulüplerde toplam 91 resmi maça çıkmıştır. Özellikle AC Milan dönemindeki istikrarlı görüntüsüyle hafızalara kazınan Tammy Abraham, aynı zamanda milli takım düzeyindeki tecrübesiyle de genç yeteneklere örnek olmaktadır.