Mislav Orsic

Mislav Orsic

Dinamo Zagreb / Forvet / Hırvatistan
#99
Boy-
Kilo-
Yaş33 yaşında
Doğum29 Aralık 1992
ÜlkeHırvatistan
Tercih edilen ayak-
MevkiForvet
Forma No99
TakımıDinamo Zagreb / Tem 2026 - Eki 2026
3
Gol
18
Asist
42
Maç
3
Kart
3S / 0K

Mislav Orsic Kimdir? Dinamo Zagreb Oyuncusu Hakkında Bilgiler ve Mevki Analizi

Mislav Orsic Kimdir? Dinamo Zagreb kadrosunda 99 numaralı formayı terleten Mislav Orsic, 29 Aralık 1992 tarihinde doğdu. 33 yaşındaki oyuncu, öncelikle Forvet mevkisinde görev yapmaktadır. Kariyeri boyunca sergilediği performansla dikkat çeken Mislav Orsic. Dinamo Zagreb kadrosunda forma giyen tecrübeli isim, bugüne kadar çıktığı maçlarda toplam 3 gol ve 18 asistlik katkı sağlamıştır. Forvet mevkisindeki gol sıklığı ve asist katkısı kariyerinin temel göstergelerindendir.

Avrupa Ligi
Avrupa Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi
Şampiyonlar Ligi

Mislav Orsic Son Maç Performansı: Avrupa Ligi Güncel Maç İstatistikleri

Mislav Orsic isimli oyuncunun Avrupa Ligi ve diğer kulvarlardaki güncel maç geçmişini buradan takip edebilirsiniz. Mislav Orsic maç istatistikleri sayfasında; oyuncunun ilk 11 başladığı maçlar, oyuna sonradan girdiği dakikalar, attığı goller, yaptığı asistler ve gördüğü kartlar detaylı olarak listelenmektedir.

TarihRakipSkorDkGlsAstSKPuan
22 Eki 2026 NEC Nijmegen 2‑4 - 0 0 0 0 -
15 Eki 2026 Anderlecht 1‑0 - 0 0 0 0 -
16 Eyl 2026 Hapoel Be'er Sheva 0‑0 - 0 0 0 0 -
26 Ağu 2026 Viking 3‑1 - 0 0 1 0 -
18 Ağu 2026 Viking 2‑2 - 0 0 0 0 -
11 Ağu 2026 Kauno Žalgiris 1‑2 - 0 0 0 0 -
04 Ağu 2026 Kauno Žalgiris 5‑0 - 0 0 0 0 -
28 Tem 2026 Thun 3‑2 - 0 0 0 0 -
21 Tem 2026 Thun 1‑1 - 0 0 0 0 -
28 Oca 2026 Slavia Praha 4‑1 - 1 1 0 0 -
21 Oca 2026 Chelsea 1‑0 - 0 0 1 0 -
10 Ara 2025 Juventus 2‑0 - 0 0 0 0 -
26 Kas 2025 Monaco 2‑2 - 0 1 0 0 -
05 Kas 2025 Villarreal 1‑0 - 0 0 0 0 -
21 Eki 2025 Kairat 0‑0 - 0 0 0 0 -
30 Eyl 2025 FC Bayern München 1‑5 - 1 0 1 0 -
17 Eyl 2025 Olympiacos F.C. 0‑0 - 0 0 0 0 -
26 Ağu 2025 Crvena Zvezda 1‑1 - 0 0 0 0 -
19 Ağu 2025 Crvena Zvezda 1‑2 - 0 0 0 0 -
12 Ağu 2025 Dynamo Kyiv 2‑0 - 1 1 0 0 -

Mislav Orsic Son Maç Performansı: Avrupa Ligi Güncel Maç İstatistikleri

Oyuncunun ilk 11 başladığı maçlar, attığı goller, yaptığı asistler ve gördüğü kartlar detaylı olarak listelenmektedir.

2026/2027
LigTakımMGASKİlk 11
Europa LeagueDinamo Zagreb301001
Champions LeagueDinamo Zagreb603104
Toplam904105
2025/2026
LigTakımMGASKİlk 11
Champions LeaguePafos FC143112011
Toplam143112011
2024/2025
LigTakımMGASKİlk 11
Super LigTrabzonspor603003
Europa Conference LeagueTrabzonspor100001
Toplam703004
2023/2024
LigTakımMGASKİlk 11
Turkish CupTrabzonspor300000
Super LigTrabzonspor900000
Toplam1200000

Mislav Orsic Sezonluk Verileri: Avrupa Ligi Kariyerindeki Maç ve Gol Sayıları

Mislav Orsic kariyeri boyunca hangi sezonda, hangi ligde kaç maça çıktı? Bu bölümde oyuncunun Avrupa Ligi ve Türkiye Kupası gibi organizasyonlardaki sezonluk verilerine ulaşabilirsiniz.

LigSMGASKİlk 11
Champions League2203143015
Super Lig21503003
Turkish Cup1300000
Europa League1301001
Europa Conference League1100001
Toplam423183020

Mislav Orsic Sezonluk Verileri: Avrupa Ligi

Mislav Orsic kariyeri boyunca hangi sezonda, hangi ligde kaç maça çıktı? Bu bölümde oyuncunun Avrupa Ligi ve Türkiye Kupası gibi organizasyonlardaki sezonluk verilerine ulaşabilirsiniz.

Takım
TakımMGASKİlk 11
Trabzonspor 19 0 3 0 0 4
Pafos FC 14 3 11 2 0 11
Dinamo Zagreb 9 0 4 1 0 5
Toplam 42 3 18 3 0 20
Takımlar Dinamo Zagreb, Pafos FC
A Milli Takım
2026/2027
LigTakımMGASKİlk 11
Europa LeagueDinamo Zagreb301001
Toplam301001
2024/2025
LigTakımMGASKİlk 11
Europa Conference LeagueTrabzonspor100001
Toplam100001

Mislav Orsic Kariyer Geçmişi: Hangi Takımlarda Oynadı ve Kaç Maça Çıktı?

Mislav Orsic transfer geçmişi ve oynadığı takımların listesi oldukça etkileyici. Kariyerine başladığı günden bugüne; Trabzonspor, Pafos FC, Dinamo Zagreb formalarını giyen oyuncu, bu kulüplerde toplam 42 resmi maça çıkmıştır. Özellikle Trabzonspor dönemindeki istikrarlı görüntüsüyle hafızalara kazınan Mislav Orsic, aynı zamanda milli takım düzeyindeki tecrübesiyle de genç yeteneklere örnek olmaktadır.