Pape Matar Sarr

Pape Matar Sarr

Juventus / Orta Saha / Senegal
#29
Boy184 cm
Kilo70 kg
Yaş24 yaşında
Doğum14 Eylül 2002
ÜlkeSenegal
Tercih edilen ayak-
MevkiOrta Saha
Forma No29
TakımıTottenham Hotspur / Ağu 2021 - Haz 2030
2
Gol
10
Asist
46
Maç
3
Kart
3S / 0K

Pape Matar Sarr Kimdir? Juventus Oyuncusu Hakkında Bilgiler ve Mevki Analizi

Pape Matar Sarr Kimdir? Juventus kadrosunda 29 numaralı formayı terleten Pape Matar Sarr, 14 Eylül 2002 tarihinde doğdu. 184 cm boyu ve 70 kg ağırlığı ile sahada fiziksel avantajını kullanan 24 yaşındaki oyuncu, öncelikle Orta Saha mevkisinde görev yapmaktadır. Kariyeri boyunca sergilediği performansla dikkat çeken Pape Matar Sarr. Juventus kadrosunda forma giyen tecrübeli isim, bugüne kadar çıktığı maçlarda toplam 2 gol ve 10 asistlik katkı sağlamıştır.

Pape Matar Sarr Son Maç Performansı: Avrupa Ligi Güncel Maç İstatistikleri

Pape Matar Sarr isimli oyuncunun Avrupa Ligi ve diğer kulvarlardaki güncel maç geçmişini buradan takip edebilirsiniz. Pape Matar Sarr maç istatistikleri sayfasında; oyuncunun ilk 11 başladığı maçlar, oyuna sonradan girdiği dakikalar, attığı goller, yaptığı asistler ve gördüğü kartlar detaylı olarak listelenmektedir.

TarihRakipSkorDkGlsAstSKPuan
22 Eki 2026 Rennes 2‑2 - 0 0 0 0 -
18 Eki 2026 Lazio 0‑3 - 0 0 0 0 -
15 Eki 2026 Celta de Vigo 1‑2 - 0 0 0 0 -
11 Eki 2026 Cagliari 1‑1 - 0 0 0 0 -
20 Eyl 2026 Atalanta 2‑0 - 0 0 0 0 -
17 Eyl 2026 NEC Nijmegen 5‑0 - 0 0 0 0 -
13 Eyl 2026 Sassuolo 3‑2 - 0 0 0 0 -
16 Haz 2026 France 3‑1 - 0 0 0 0 -
24 Mayıs 2026 Everton 1‑0 - 0 0 1 0 -
19 Mayıs 2026 Chelsea 2‑1 - 0 1 0 0 -
11 Mayıs 2026 Leeds United 1‑1 - 0 0 0 0 -
03 Mayıs 2026 Aston Villa 1‑2 - 0 0 0 0 -
12 Nis 2026 Sunderland 1‑0 - 0 0 0 0 -
22 Mar 2026 Nottingham Forest 0‑3 - 0 0 0 0 -
18 Mar 2026 Atlético de Madrid 3‑2 - 0 0 0 0 -
15 Mar 2026 Liverpool 1‑1 - 0 0 0 0 -
10 Mar 2026 Atlético de Madrid 5‑2 - 0 0 0 0 -
05 Mar 2026 Crystal Palace 1‑3 - 0 0 1 0 -
01 Mar 2026 Fulham 2‑1 - 0 0 0 0 -
22 Şub 2026 Arsenal 1‑4 - 0 0 0 0 -

Pape Matar Sarr Son Maç Performansı: Avrupa Ligi Güncel Maç İstatistikleri

Oyuncunun ilk 11 başladığı maçlar, attığı goller, yaptığı asistler ve gördüğü kartlar detaylı olarak listelenmektedir.

SezonLig / KupaTakımMGA
2025/2026 Premier Lig Tottenham Hotspur 0 0 0
2025/2026 Şampiyonlar Ligi Tottenham Hotspur 0 0 0
2024/2025 Premier Lig Tottenham Hotspur 0 0 0
2024/2025 Avrupa Ligi Tottenham Hotspur 0 0 0
2023/2024 Premier Lig Tottenham Hotspur 0 0 0
2022/2023 Premier Lig Tottenham Hotspur 0 0 0
2022/2023 Şampiyonlar Ligi Tottenham Hotspur 0 0 0
2021/2022 Ligue 1 Metz 0 0 0
2020/2021 Premier Lig Tottenham Hotspur 0 0 0
2020/2021 Ligue 1 Metz 0 0 0

Pape Matar Sarr Sezon Bazlı Kariyer Analizi: Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi Verileri

Pape Matar Sarr tarafından profesyonel kariyeri boyunca sergilenen performans, istikrarın ve yüksek rekabet gücünün sahaya yansımasıdır. Bu alanda, tecrübeli ismin Juventus formasıyla ter döktüğü Avrupa Ligi mücadelelerinin yanı sıra Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve diğer uluslararası organizasyonlardaki sayısal verilerini inceleyebilirsiniz.

Pape Matar Sarr istatistikleri, oyuncunun her sezon değişen performans grafiğini, katıldığı turnuvalardaki maç sayılarını ve skora katkı parametrelerini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Kariyerindeki dönüm noktalarını ve kulüp düzeyindeki toplam katkısını analiz etmek isteyen futbolseverler için en güncel ve detaylı veriler yukarıda listelenmiştir.

2026/2027
LigTakımMGASKİlk 11
Serie AJuventus401002
Europa LeagueJuventus300002
Toplam701004
2026
LigTakımMGASKİlk 11
FIFA World CupSenegal100001
Toplam100001
2025/2026
LigTakımMGASKİlk 11
Premier LeagueTottenham Hotspur29263013
Champions LeagueTottenham Hotspur903007
Toplam38293020

Pape Matar Sarr Sezonluk Verileri: Avrupa Ligi Kariyerindeki Maç ve Gol Sayıları

Pape Matar Sarr kariyeri boyunca hangi sezonda, hangi ligde kaç maça çıktı? Bu bölümde oyuncunun Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi gibi organizasyonlardaki sezonluk verilerine ulaşabilirsiniz.

LigSMGASKİlk 11
Premier League129263013
Champions League1903007
Serie A1401002
Europa League1300002
FIFA World Cup1100001
Toplam462103025

Pape Matar Sarr Sezonluk Verileri: Avrupa Ligi

Pape Matar Sarr kariyeri boyunca hangi sezonda, hangi ligde kaç maça çıktı? Bu bölümde oyuncunun Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi gibi organizasyonlardaki sezonluk verilerine ulaşabilirsiniz.

Takım
TakımMGASKİlk 11
Tottenham Hotspur 38 2 9 3 0 20
Juventus 7 0 1 0 0 4
Senegal 1 0 0 0 0 1
Toplam 46 2 10 3 0 25
Takımlar Tottenham Hotspur, Senegal
A Milli Takım
2026/2027
LigTakımMGASKİlk 11
Europa LeagueJuventus300002
Toplam300002
2026
LigTakımMGASKİlk 11
FIFA World CupSenegal100001
Toplam100001

Pape Matar Sarr Kariyer Geçmişi: Hangi Takımlarda Oynadı ve Kaç Maça Çıktı?

Pape Matar Sarr transfer geçmişi ve oynadığı takımların listesi oldukça etkileyici. Kariyerine başladığı günden bugüne; Tottenham Hotspur, Juventus, Senegal formalarını giyen oyuncu, bu kulüplerde toplam 46 resmi maça çıkmıştır. Özellikle Tottenham Hotspur dönemindeki istikrarlı görüntüsüyle hafızalara kazınan Pape Matar Sarr, aynı zamanda milli takım düzeyindeki tecrübesiyle de genç yeteneklere örnek olmaktadır.