Yéremy Pino

Yéremy Pino

Crystal Palace / Forvet / İspanya
#10
Boy-
Kilo-
Yaş24 yaşında
Doğum20 Ekim 2002
Ülkeİspanya
Tercih edilen ayak-
MevkiForvet
Forma No10
TakımıCrystal Palace / Nis 2026 - Eki 2026
7
Gol
44
Asist
64
Maç
12
Kart
12S / 0K

Yéremy Pino Kimdir? Crystal Palace Oyuncusu Hakkında Bilgiler ve Mevki Analizi

Yéremy Pino Kimdir? Crystal Palace kadrosunda 10 numaralı formayı terleten Yéremy Pino, 20 Ekim 2002 tarihinde doğdu. 24 yaşındaki oyuncu, öncelikle Forvet mevkisinde görev yapmaktadır. Kariyeri boyunca sergilediği performansla dikkat çeken Yéremy Pino. Crystal Palace kadrosunda forma giyen tecrübeli isim, bugüne kadar çıktığı maçlarda toplam 7 gol ve 44 asistlik katkı sağlamıştır. Forvet mevkisindeki gol sıklığı ve asist katkısı kariyerinin temel göstergelerindendir.

Avrupa Ligi
Avrupa Ligi
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
FIFA Dünya Kupası
FIFA Dünya Kupası
Avrupa Konferans Ligi
Avrupa Konferans Ligi
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Premier Lig
Avrupa Konferans Ligi
Avrupa Konferans Ligi
Avrupa Konferans Ligi
Avrupa Konferans Ligi

Yéremy Pino Son Maç Performansı: Premier Lig Güncel Maç İstatistikleri

Yéremy Pino isimli oyuncunun Premier Lig ve diğer kulvarlardaki güncel maç geçmişini buradan takip edebilirsiniz. Yéremy Pino maç istatistikleri sayfasında; oyuncunun ilk 11 başladığı maçlar, oyuna sonradan girdiği dakikalar, attığı goller, yaptığı asistler ve gördüğü kartlar detaylı olarak listelenmektedir.

TarihRakipSkorDkGlsAstSKPuan
25 Eki 2026 Newcastle United 0‑2 - 0 0 1 0 -
22 Eki 2026 Beşiktaş 2‑2 - 1 0 1 0 -
18 Eki 2026 Brighton & Hove Albion 5‑0 - 0 0 0 0 -
15 Eki 2026 Olympique Lyonnais 3‑2 - 1 0 1 0 -
11 Eki 2026 Nottingham Forest 3‑1 - 1 0 1 0 -
20 Eyl 2026 Leeds United 0‑0 - 0 0 1 0 -
17 Eyl 2026 Lech Poznań 4‑0 - 1 0 0 0 -
12 Eyl 2026 Ipswich Town 2‑3 - 0 0 0 0 -
05 Eyl 2026 Fulham 2‑3 - 0 0 0 0 -
28 Ağu 2026 Manchester City 1‑4 - 0 0 0 0 -
22 Ağu 2026 Everton 2‑0 - 0 0 0 0 -
19 Tem 2026 Argentina 1‑0 - 0 0 0 0 -
27 Mayıs 2026 Rayo Vallecano 1‑0 - 0 0 1 0 -
24 Mayıs 2026 Arsenal 1‑2 - 0 1 0 0 -
17 Mayıs 2026 Brentford 2‑2 - 0 0 0 0 -
13 Mayıs 2026 Manchester City 3‑0 - 0 0 0 0 -
10 Mayıs 2026 Everton 2‑2 - 0 0 0 0 -
07 Mayıs 2026 Shakhtar Donetsk 2‑1 - 0 0 0 0 -
03 Mayıs 2026 AFC Bournemouth 3‑0 - 0 0 0 0 -
30 Nis 2026 Shakhtar Donetsk 1‑3 - 0 0 1 0 -

Yéremy Pino Son Maç Performansı: Premier Lig Güncel Maç İstatistikleri

Oyuncunun ilk 11 başladığı maçlar, attığı goller, yaptığı asistler ve gördüğü kartlar detaylı olarak listelenmektedir.

SezonLig / KupaTakımMGA
2026/2027 Premier Lig Crystal Palace 7 11 0
2026/2027 Avrupa Ligi Crystal Palace 2 2 0
2025/2026 Premier Lig Crystal Palace 34 28 2
2025/2026 La Liga Villarreal 2 0 1
2025/2026 Avrupa Konferans Ligi Crystal Palace 13 8 2
2024/2025 La Liga Villarreal 34 25 7
2023/2024 La Liga Villarreal 7 8 0
2023/2024 Avrupa Ligi Villarreal 3 2 0
2022/2023 La Liga Villarreal 36 31 7
2022/2023 Avrupa Konferans Ligi Villarreal 8 8 1
2021/2022 La Liga Villarreal 31 21 4
2021/2022 Şampiyonlar Ligi Villarreal 7 5 0
2020/2021 La Liga Villarreal 24 14 1
2020/2021 Avrupa Ligi Villarreal 9 5 0
2018/2019 Avrupa Ligi Villarreal 0 0 0

Yéremy Pino Sezon Bazlı Kariyer Analizi: Premier Lig ve Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi, Şampiyonlar Ligi Verileri

Yéremy Pino tarafından profesyonel kariyeri boyunca sergilenen performans, istikrarın ve yüksek rekabet gücünün sahaya yansımasıdır. Bu alanda, tecrübeli ismin Crystal Palace formasıyla ter döktüğü Premier Lig mücadelelerinin yanı sıra Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi, Şampiyonlar Ligi ve diğer uluslararası organizasyonlardaki sayısal verilerini inceleyebilirsiniz.

Yéremy Pino istatistikleri, oyuncunun her sezon değişen performans grafiğini, katıldığı turnuvalardaki maç sayılarını ve skora katkı parametrelerini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Kariyerindeki dönüm noktalarını ve kulüp düzeyindeki toplam katkısını analiz etmek isteyen futbolseverler için en güncel ve detaylı veriler yukarıda listelenmiştir.

2026/2027
LigTakımMGASKİlk 11
Premier LeagueCrystal Palace816307
Europa LeagueCrystal Palace332203
Toplam11485010
2026
LigTakımMGASKİlk 11
FIFA World CupSpain100000
Toplam100000
2025/2026
LigTakımMGASKİlk 11
Premier LeagueCrystal Palace362244026
La LigaVillarreal202002
Europa Conference LeagueCrystal Palace14110309
Toplam523367037

Yéremy Pino Sezonluk Verileri: Premier Lig Kariyerindeki Maç ve Gol Sayıları

Yéremy Pino kariyeri boyunca hangi sezonda, hangi ligde kaç maça çıktı? Bu bölümde oyuncunun Premier Lig ve Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi, Şampiyonlar Ligi gibi organizasyonlardaki sezonluk verilerine ulaşabilirsiniz.

LigSMGASKİlk 11
Premier League2443307033
Europa Conference League114110309
Europa League1332203
La Liga1202002
FIFA World Cup1100000
Toplam6474412047

Yéremy Pino Sezonluk Verileri: Premier Lig

Yéremy Pino kariyeri boyunca hangi sezonda, hangi ligde kaç maça çıktı? Bu bölümde oyuncunun Premier Lig ve Avrupa Ligi, Avrupa Konferans Ligi, Şampiyonlar Ligi gibi organizasyonlardaki sezonluk verilerine ulaşabilirsiniz.

Takım
TakımMGASKİlk 11
Crystal Palace 61 7 42 12 0 45
Villarreal 2 0 2 0 0 2
Spain 1 0 0 0 0 0
Toplam 64 7 44 12 0 47
Takımlar Crystal Palace, İspanya
A Milli Takım
2026/2027
LigTakımMGASKİlk 11
Europa LeagueCrystal Palace332203
Toplam332203
2026
LigTakımMGASKİlk 11
FIFA World CupSpain100000
Toplam100000
2025/2026
LigTakımMGASKİlk 11
Europa Conference LeagueCrystal Palace14110309
Toplam14110309

Yéremy Pino Kariyer Geçmişi: Hangi Takımlarda Oynadı ve Kaç Maça Çıktı?

Yéremy Pino transfer geçmişi ve oynadığı takımların listesi oldukça etkileyici. Kariyerine başladığı günden bugüne; Crystal Palace, Villarreal, Spain formalarını giyen oyuncu, bu kulüplerde toplam 64 resmi maça çıkmıştır. Özellikle Crystal Palace dönemindeki istikrarlı görüntüsüyle hafızalara kazınan Yéremy Pino, aynı zamanda milli takım düzeyindeki tecrübesiyle de genç yeteneklere örnek olmaktadır.

Europa League 2026/2027 → Gol krallığı
2
Gol
0
Asist
3
Maç